wpresidence - en to hr translation catalogue (1131 entries)

en:  (*only numbers)
hr:  (*samo brojevi)

en:  After Label for Additional Price info
hr:  Nakon natpisa za dodatne informacije o cijeni

en:  Are you sure you want to delete this image? It will be removed from property gallery and WordPress media gallery.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu sliku? Slika će biti uklonjena iz galerije nekretnina i WordPress medijskih datoteka.

en:  You can upload maximum %s images
hr: Možete dodati najviše %s slika

en:  days ago
hr: dana prije

en:  equal with
hr: jednako s

en:  has
hr: ima

en:  hours ago
hr: sati prije

en:  in
hr: u

en:  minutes ago
hr: minuta prije

en:  on
hr: na

en:  package on
hr: paket na

en:  seconds ago
hr: sekundi prije

en:  similar with
hr: slično s

en: %d Listing | %d Listings
hr[0]: %d Nekretnina
hr[1]: %d Nekretnine
hr[2]: %d Nekretnina

en: %d listing | %d listings
hr[0]: %d nekretnina
hr[1]: %d nekretnine
hr[2]: %d nekretnina

en: %s (Invalid)
hr:  %s (nevažeće)

en: %s (Pending)
hr:  %s (na čekanju)

en: %s agency %s
hr: %s agencija %s

en: %s developer %s
hr: %s građevinska firma %s

en: %s property %s
hr: %s nekretnina %s

en: &laquo; Older Comments
hr: &laquo; Stariji komentari

en: (only numbers)
hr: (samo brojevi)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
hr: * Za uspješnu objavu potrebno je učitati barem jednu sliku. Minimalna veličina je 500/500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
hr: ** Dva puta kliknite na sliku kako bi odabrali istaknutu sliku.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
hr: *** Promijenite redoslijed slika pomoću funkcije Povuci & Ispusti.

en: **** PDF files upload supported as well.
hr: **** Podržane su i PDF datoteke.

en: ***** Images might take longer to be processed.
hr: ***** Obrada slika može potrajati.

en: *Address
hr: *Adresa

en: *Title (mandatory)
hr: * Naslov (obvezno)

en: *minimum 500px x 500px
hr: *minimalno 500px x 500px

en: 1. Description
hr: 1. Opis

en: 2. Media
hr: 2. Mediji

en: 3. Location
hr: 3. Lokacija

en: 4. Details
hr: 4. Detalji

en: 5. Amenities
hr: 5. Pogodnosti

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starije objave

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bath | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Baths
hr[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonica
hr[1]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonice
hr[2]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonica

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bathroom | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bathrooms
hr[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonica
hr[1]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonice
hr[2]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Kupaonica

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bedroom | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Bedrooms
hr[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Spavaća soba
hr[1]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Spavaće sobe
hr[2]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Spavaćih soba

en: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Room | <span class="property_details_type1_value">%d</span> Rooms
hr[0]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Soba
hr[1]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Sobe
hr[2]: <span class="property_details_type1_value">%d</span> Soba

en: A new password was sent via email!
hr: Nova lozinka poslana je putem emaila!

en: A password will be e-mailed to you
hr: Lozinku ćete primiti na email

en: About Agency
hr: O agenciji

en: About Me
hr: O meni

en: About Me
hr: O meni

en: About Us
hr: O nama

en: Account History (last 7 days)
hr: Povijest računa (posljednjih 7 dana)

en: Account Summary
hr: Pregled računa

en: Action
hr: Radnja

en: Action Category
hr: Kategorija radnji

en: Actions
hr: Radnje

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
hr[0]: Aktiviraj instalirani plugin
hr[1]: Aktiviraj instalirane plugine
hr[2]: Aktiviraj instalirane plugine

en: Active Life
hr: Aktivni život

en: Add Contact
hr: Dodaj kontakt

en: Add Custom Field
hr: Dodaj posebno polje

en: Add Lead
hr: Dodaj potencijalnoga klijenta

en: Add Listing
hr: Dodaj nekretninu

en: Add New Agent
hr: Dodaj novog agenta

en: Add New Lead/Deal
hr: Dodaj novog potencijalnoga klijenta/dogovor

en: Add New Page
hr: Dodaj novu stranicu

en: Add New Property
hr: Dodaj novu nekretninu

en: Add Property
hr: Dodaj nekretninu

en: Add another plan
hr: Dodaj drugi plan

en: Add some information about yourself.
hr: Dodaj neke informacije o sebi.

en: Add your contact information.
hr: Dodaj svoje podatke za kontakt.

en: Add your social media information.
hr: Dodaj podatke o vašim društvenim mrežama.

en: Added
hr: Dodano

en: Added on
hr: Dodano dana

en: Additional Price Info
hr: Dodatne informacije o cijeni

en: Address
hr: Adresa

en: Address:
hr: Adresa:

en: Advanced Search
hr: Napredno pretraživanje

en: Advanced Search
hr: Napredno pretraživanje

en: Advanced Search Results
hr: Rezultati naprednog pretraživanja

en: After Label for Additional Price info
hr: Poslije natpisa za dodatne informacije o cijeni

en: After Price Label (ex: "/month")
hr: Nakon natpisa za cijenu (npr: "/mjesečno")

en: After Second Price Label (ex: "/month")
hr: Nakon natpisa za drugu cijenu (npr: "/mjesečno")

en: Agencies in
hr: Agencije u

en: Agency
hr: Agencija

en: Agency Name
hr: Naziv agencije

en: Agency Reviews
hr: Recenzije agencije

en: Agency list
hr: Popis agencija

en: Agent Area/Categories
hr: Područje/kategorije agenta

en: Agent Custom Data
hr: Posebne informacije o agentu

en: Agent Details
hr: Detalji agenta

en: Agent List
hr: Popis agenata

en: Agent Location
hr: Lokacija agenta

en: Agent Password
hr: Lozinka agenta

en: Agent Reviews
hr: Recenzije agenata

en: Agent Social Details
hr: Društvene mreže agenta

en: Agent Username
hr: Korisničko ime agenta

en: Agent in Charge
hr: Odgovorni agent

en: Agent need a first & last name
hr: Agent treba imati ime & prezime

en: Agent profile edited
hr: Profil agenta je uređen

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
hr: Agent je dodan... Bit ćete preusmjereni na vaš popis agenata...

en: Agents Agencies Developers Search Results
hr: Agenti Agencije Građevinske firme Rezultati pretraživanja

en: Agents in
hr: Agenti u

en: Agents list
hr: Popis agenata

en: All
hr: Svi

en: All Countries
hr: Sve zemlje

en: All plugins installed and activated successfully. %s
hr: Svi plugini uspješno au instalirani i aktivirani.  %s

en: Allowed Files
hr: Dozvoljene datoteke

en: Amenities and Features
hr: Pogodnosti i značajke

en: Amount Financed:
hr: Financirani iznos:

en: Amount:
hr: Iznos:

en: An email with the generated password was sent!
hr: Poslana je email poruka s generiranom lozinkom!

en: Analytics
hr: Analitika

en: Annual cost of Loan:
hr: Godišnji trošak kredita:

en: Any
hr: Bilo koji

en: Any custom parameters for agent
hr: Bilo koji prilagođeni parametri za agenta

en: Apperance Options
hr: Opcije izgleda

en: Archives
hr: Arhive

en: Are you sure you want to delete this image?It will be removed from property gallery but not from media gallery.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu sliku? Slika će biti uklonjena iz galerije nekretnine, ali ne i iz WordPress medijskih datoteka.

en: Are you sure you want to delete this?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovo?

en: Are you sure you wish to delete
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati

en: Are you sure you wish to delete ?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati?

en: Are you sure you wish to delete?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati?

en: Area
hr: Područje

en: Areas
hr: Područja

en: Arts & Entertainment
hr: Umjetnost & zabava

en: Automotive
hr: Automobilski

en: Available Units
hr: Dostupne jedinice

en: Back to Login
hr: Natrag na prijavu

en: Back to login
hr: Natrag na prijavu

en: Back to properties list
hr: Povratak na popis nekretnina

en: Bathrooms
hr: Kupaonice

en: Bathrooms (*only numbers)
hr: Kupaonica (*samo broj)

en: Bathrooms -  High to Low
hr: Kupaonice - sortiraj silazno

en: Bathrooms -Low to High
hr: Kupaonice - sortiraj uzlazno

en: Bathrooms High to Low
hr: Kupaonice - sortiraj silazno

en: Bathrooms Low to high
hr: Kupaonice - sortiraj uzlazno

en: Baths
hr: Kupaonice

en: Baths:
hr: Kupaonice:

en: Beauty & Spas
hr: Ljepota & Spa

en: Bedrooms
hr: Spavaće sobe

en: Bedrooms (*only numbers)
hr: Spavaće sobe (*samo broj)

en: Bedrooms High to Low
hr: Spavaće sobe (sortiraj silazno)

en: Bedrooms Low to high
hr: Spavaće sobe (sortiraj uzlazno)

en: Bedrooms:
hr: Spavaće sobe:

en: Beds
hr: Kreveti

en: Beds/Baths
hr: Kreveti/kada

en: Before Label for Additional Price Info
hr: Prije natpisa za informacije o dodatnoj cijeni

en: Before Price Label (ex: "from ")
hr: Prije natpisa za cijenu (npr: "od ")

en: Before Second Price Label (ex: "from ")
hr: Prije natpisa za drugu cijenu (npr "od ")

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hr[0]: Započni instaliranje plugina
hr[1]: Započni instaliranje plugina
hr[2]: Započni instaliranje plugina

en: Billing Type
hr: Vrsta naplate

en: Blog Archives
hr: Arhive bloga

en: Blog list page
hr: Stranica s blog objavama

en: Buy new license
hr: Kupite novu licencu

en: CSS Classes (optional)
hr: CSS klase (opcionalno)

en: Cache was cleared
hr: Predmemorija je očišćena

en: Call
hr: Nazovite

en: Call us
hr: Nazovite nas

en: Can\t create user with this credentials
hr: Nije moguće kreirati korisnika s ovim korisničkim imenom i lozinkom.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Reply
hr: Poništi odgovor

en: Captcha Invalidated - Refresh and try again.
hr: Captcha nije potvrđen - Osvježi stranicu i pokušaj ponovno.

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Category Archives: %s
hr: Arhiva kategorija: %s

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Change Colors
hr: Promijeni boje

en: Change Password
hr: Promijeni lozinku

en: Change log
hr: Zapis promjena

en: Cities
hr: Gradovi

en: City
hr: Grad

en: City:
hr: Grad:

en: Clear theme cache after demo import is complete!
hr: Nakon uvoza demo sadržaja očistite predmemoriju teme!

en: Clone:
hr: Klon:

en: Close Street View
hr: Zatvori Street View

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment navigation
hr: Navigacija komentarima

en: Comments are closed.
hr: Komentari su zatvoreni.

en: Compare
hr: Usporedi

en: Compare Listings
hr: Usporedi nekretnine

en: Confirm New Password
hr: Potvrdi novu lozinku

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
hr: Potvrdi svoj zahtjev za BRISANJE RAČUNA! Klikom na gumb ispod vaš račun i svi podaci bit će izbrisani. To znači da se više nećete moći prijaviti u svoj račun i pristupiti podacima o vašem računu: Moj profil, Moje nekretnine, Pristigla pošta, Spremljena pretraživanja i Poruke. Ova radnja NE MOŽE SE PONIŠTITI!

en: Connecting to Paypal! Please wait...
hr: Povezivanje s Paypal-om! Molimo pričekajte...

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Agent
hr: Kontaktiraj agenta

en: Contact Information
hr: Kontakt informacije

en: Contact Me
hr: Kontaktiraj me

en: Contact Page
hr: Stranica za kontakt

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contacts
hr:  Kontakti

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
hr: Stilovi spremnika sadržaja (*postavite prilagođene stilove samo za kontejner mega izbornika: Npr: pozicija pozadine, ponavljanje pozadine)

en: Continue
hr: Nastavi

en: Continue Reading
hr: Nastavi čitati

en: Continue reading
hr: Nastavi čitati

en: Conversation started by you
hr: Razgovor kojeg ste započeli

en: Country
hr: Zemlja

en: Country
hr: Zemlja

en: County / State
hr: Županija

en: County or State
hr: Okrug ili država

en: County, City or Area is
hr: Županija, grad ili područje je

en: Create Contact
hr: Kreiraj kontakt

en: Create an account
hr: Kreiraj račun

en: Currency symbol
hr: Simbol valute

en: Current Version:
hr: Trenutna verzija:

en: Daily Archives: %s
hr: Dnevne arhive: %s

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
hr: Nadzorna ploča - Traka gornja lijevo - Područje widgeta

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
hr: Nadzorna ploča - Traka gornja desno - Područje widgeta

en: Date
hr: Datum

en: Date - New to Old
hr: Datum - od novog do starog

en: Date - Old to New
hr: Datum - od starog do novog

en: Day
hr: Dan

en: Default
hr: Zadano

en: Default Order
hr: Zadani redoslijed

en: Delete Agent
hr: Izbriši agenta

en: Delete Contact
hr: Izbriši kontakt

en: Delete Lead
hr: Izbriši potencijalnoga klijenta

en: Delete Plan
hr: Izbriši plan

en: Delete profile
hr: Izbriši profil

en: Delete property
hr: Izbriši nekretninu

en: Deleted
hr: Izbrisano

en: Deleted Invoice %s
hr: Izbrisan račun %s

en: Deleted Message  %s
hr: Izbrisana poruka %s

en: Deleted Search  %s
hr: Izbrisana pretraga %s

en: Description
hr: Opis

en: Developer
hr: Građevinska firma

en: Developer Name
hr: Naziv građevinske firme

en: Developer Reviews
hr: Recenzije građevinske firme

en: Developer list
hr: Popis građevinskih firmi

en: Developers in
hr: Građevinske firme u

en: Direct payment instructions
hr: Upute za direktno plaćanje

en: Disable Agent
hr: Isključi agenta

en: Disable Listing
hr: Isključi objavu nekretnine

en: Disabled
hr: Isključeno

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Done
hr: Gotovo

en: Down Payment
hr: Polog

en: Draft
hr: Nacrt

en: Drag and Drop Images or
hr: Povuci i ispusti slike ili

en: Draw border right on mega menu column?
hr: Nacrtajte granicu desno na stupcu mega izbornika?

en: Duplicate Property
hr: Dupliciraj nekretninu

en: EPC Potential Rating
hr: Potencijalna EPC ocjena

en: EPC current rating
hr: Trenutna EPC ocjena

en: EPC potential rating
hr: Potencijalna EPC ocjena

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Agent
hr: Uredi agenta

en: Edit Menu Item
hr: Uredi stavku izbornika

en: Edit Payment Details
hr: Uredi detalje plaćanja

en: Edit Review
hr: Uredi recenziju

en: Edit property
hr: Uredi nekretninu

en: Edited
hr: Uređeno

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Email Agent
hr: Email za agenta

en: Email already exists.  Please choose a new one.
hr: Email adresa već postoji. Molimo odaberite novu.

en: Email field is empty!
hr: Email polje je prazno!

en: Embed Video Id
hr: ID ugrađenog videozapisa

en: Embed Video Type
hr: Vrsta ugrađenog videozapisa

en: Embed Video id:
hr: ID ugrađenog videozapisa:

en: Embed Virtual Tour
hr: Ugrađeni virtualni obilazak

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable Agent
hr: Omogući agenta

en: Enable Google Street View
hr: Omogući Google Street View

en: Enable Listing
hr: Omogući nekretninu

en: Energy Class
hr: Energetski razred

en: Energy Index
hr: Energetski indeks

en: Energy Index in kWh/m2a
hr: Energetski indeks u kWh / m2a

en: Energy class
hr: Energetski razred

en: Energy performance of the building
hr: Energetska svojstva zgrade

en: Enery Savings
hr: Ušteda energije

en: Enter Your Email Address
hr: Upiši svoju email adresu

en: Enter address
hr: Upiši adresu

en: Enter an address, state, city, area or zip code
hr: Upiši adresu, županiju, grad, područje ili poštanski broj

en: Enter city
hr: Upiši grad

en: Event Planning & Services
hr: Planiranje & usluge događanja

en: Expired
hr: Isteklo

en: Expires on
hr: Istječe na

en: Facebook Url
hr: Facebook URL

en: Favorite
hr: Favorit

en: Favorite Properties
hr: Nekretnine favoriti

en: Favorites
hr: Favoriti

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured  Fee
hr: Naknada za isticanje oglasa

en: Featured (extra):
hr: Istaknuto (dodatno):

en: Featured Property
hr: Istaknuta nekretnina

en: Featured Submission
hr: Prijava istaknutih nekretnina

en: Filter By Status
hr: Filriraj po statusu

en: Financial Services
hr: Financijske usluge

en: First Footer Widget Area
hr: Prvo područje za widgete u podnožju

en: First Name
hr: Ime

en: Floor Plans
hr: Tlocrti

en: Food
hr: Hrana

en: Footer Menu
hr: Izbornik za podnožje

en: For
hr: Za

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories. Check this article how to enable - disable theme cache:
hr: Za bolje rezultate brzine učitavanja, tema nudi ugrađeni sustav predmemoriranja za nekretnine i kategorije. Provjerite ovaj članak kako bi saznali kako omogućiti - onemogućiti predmemoriju teme:

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
hr: Za daljnje postavljanje pogledajte naše datoteke pomoći, članke baze znanja i vodiče koji će vam pomoći da ovaj proces učinite lakšim i ugodnijim:

en: Forgot Password?
hr: Zaboravljena lozinka?

en: Forgot password?
hr: Zaboravljena lozinka?

en: Fourth Footer Widget Area
hr: Četvrto područje za widgete u podnožju

en: From
hr: Iz

en: From:
hr: Od:

en: Front Property Submit
hr: Predaja nekretnine iz prednjeg sučelja

en: Fullscreen
hr: Puni zaslon

en: GDPR Terms
hr: GDPR odredbe

en: Garage Size
hr: Veličina garaže

en: Garages
hr: Garaže

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Generated Invoice %s
hr: Generirani račun %s

en: Geolocation is not supported by this browser.
hr: Ovaj preglednik ne podržava geolokaciju.

en: Geolocation was not successful
hr: Geolokacija nije uspjela

en: Get help
hr: Zatraži pomoć

en: Google Camera Angle
hr: Kut Google kamere

en: Google Maps API KEY
hr: API KEY za Google karte

en: Google Maps Search
hr: Pretraživanje Google karata

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
hr: Google Street View - kut kamere (vrijednost od 0 do 360)

en: Greenhouse Gas Emissions KgCO2/M2a
hr: Emisije stakleničkih plinova KgCO2/M2a

en: Greenhouse Gas Emissions index class
hr: Klasa indeksa emisije stakleničkih plinova

en: Greenhouse Gas Emissions kgCO2/m2a
hr: Emisije stakleničkih plinova kgCO2/m2a

en: Greenhouse gas emissions Class
hr: Klasa emisija stakleničkih plinova

en: Greenhouse gas emissions Index
hr: Indeks emisije stakleničkih plinova

en: Greenhouse gas emissions class
hr: Klasa emisije stakleničkih plinova

en: Greenhouse gas emissions index class
hr: Klasa indeksa emisije stakleničkih plinova

en: Greenhouse gas emissions index class
hr: Klasa indeksa emisije stakleničkih plinova

en: Greenhouse gas emissions kgCO2/m2a
hr: Emisije stakleničkih plinova kgCO2/m2a

en: HOA fee
hr: HOA naknada

en: HOO fees
hr: HOO naknada

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
hr: Predložak za pola karte - provjerite da li vaša stranica za "vrstu medijskog zaglavlja" ima postavljenu Google kartu

en: Has
hr: Ima

en: Header 6 Second Menu
hr: Drugi izbornik za Zaglavlje6

en: Header4 Widget Area
hr: Područje widgeta za Zaglavlje4

en: Header4 widget area
hr: Područje widgeta za Zaglavlje4

en: Health & Medical
hr: Zdravstvo & medicina

en: Hello I'm interested in
hr: Pozdrav, zainteresiran sam za

en: Hello I'm interested in one of your listings.
hr: Pozdrav, zanima me jedan od vaših oglasa.

en: Hello there,
hr: Poštovani,

en: Hi there,
hr: Pozdrav,

en: Hide Map Marker
hr: Sakrij oznaku lokacije na karti

en: Home
hr: Dom

en: Home Price
hr: Početna cijena

en: Home Services
hr: Usluge

en: Homeowners Association Fee
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuća - HOA

en: Homeowners Association Fee(Monthly)
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuća (mjesečno)

en: Homeowners Association Fee(monthly)
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuća (mjesečno)

en: Hospitals
hr: Bolnice

en: Hotels & Travel
hr: Hoteli & putovanja

en: Hour
hr: Sat

en: How To Find Us
hr: Kako nas pronaći

en: HubSpot Private Application Token
hr: HubSpot token privatne aplikacije

en: Hybrid
hr: Hibridno

en: I agree with
hr: Slažem se sa

en: I consent to the
hr: Pristajem na

en: I would like to schedule a tour for
hr: Želim zakazati obilazak za

en: I'm interested in
hr: Zanima me

en: Idx Page
hr: Idx stranica

en: Image Gallery
hr: Galerija slika

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
hr: Slika mora biti najmanje 500 px visoka i 500 px široka!

en: Images / per listing
hr: Slike / po oglasu

en: Import Demo Content
hr: Import demo sadržaja

en: In Person
hr: Osobno

en: In what area are your properties
hr: U kojemu području se nalaze vaše nekretnine

en: Inbox
hr: Ulazna pošta

en: Increasing memory allocated to PHP
hr: Povećanje memorije dodijeljene PHP-u

en: Inquiries
hr: Upiti

en: Instagram Url
hr: Instagram Link

en: Install Plugins
hr: Instaliraj plugine

en: Install Required Plugins
hr: Instalirajte neophodne plugine

en: Installing Plugin: %s
hr: Instaliranje plugina: %s

en: Instructions:
hr: Upute:

en: Interest
hr: Kamate

en: Invalid E-mail address!
hr: Nevažeća email adresa!

en: Invalid Username!
hr: Nevažeće korisničko ime!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
hr: Nevažeće korisničko ime (ne koristite posebne znakove ili razmake)!

en: Invoice Type
hr: Vrsta fakture

en: Language for datepicker
hr: Jezik za odabir datuma

en: Languages
hr: Jezici

en: Last Name
hr: Prezime

en: Latest Articles
hr: Zadnje objave

en: Latest Listings
hr: Najnoviji oglasi

en: Latitude (for Google Maps)
hr: Latituda (za Google karte)

en: Lead Info
hr: Informacije o potencijalnome klijentu

en: Lead Information
hr: Informacije o potencijalnome klijentu

en: Lead No
hr: Br.

en: Lead no
hr: Br.

en: Leads
hr: Potencijalni klijenti

en: Leave Blank
hr: Ostavi prazno

en: Leave a Reply
hr: Odgovori

en: Leave a Reply to %s
hr: Odgovori %s

en: License
hr: Licenca

en: License:
hr: Licenca:

en: Link Relationship (XFN)
hr: Veza  (XFN)

en: Linkedin Url
hr: Linkedin Link

en: Listed In
hr: Objavljeno u

en: Listed In
hr: Objavljeno u

en: Listing
hr: Oglas

en: Listing Details
hr: Detalji o nekretnini

en: Listing Location
hr: Lokacija nekretnine

en: Listing Media
hr: Slike oglasa

en: Listing Payment
hr: Plaćanje oglasa

en: Listing Payment with Featured option
hr: Plaćanje oglasa s opcijom Istaknuto

en: Listing payment on
hr: Plaćanje oglasa na

en: Listings
hr: Oglasi/Nekretnine

en: Listings Views
hr: Prikaz oglasa

en: Load More Listings
hr: Učitaj više oglasa

en: Load More Properties
hr: Učitaj više nekretnina

en: Local Flavor
hr: Lokalna obilježja

en: Local Services
hr: Lokalne usluge

en: Location
hr: Lokacija

en: Login
hr: Prijava

en: Login successful, redirecting...
hr: Prijava uspješna, preusmjeravanje ...

en: Logout
hr: Odjava

en: Longitude (for Google Maps)
hr: Longituda (za Google karte)

en: Looks like the property is assigned to an administrator. Please assign it to an agent or user with complete contact details.
hr: Izgleda da je ova nekretnina dodijeljena administratoru. Molimo dodijelite ju agentu ili korisniku s potpunim podacima za kontakt.

en: Lot Size
hr: Veličina zemljišta

en: Lot Size in
hr: Veličina zemljišta u

en: Lot Size:
hr: Veličina zemljišta:

en: Make this listing featured from property list.
hr: Istakni ovaj oglas na popisu nekretnina.

en: Map
hr: Karta

en: Map Settings
hr: Postavke karte

en: Map View
hr: Prikaz karte

en: Mass Media
hr: Masovni mediji

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
hr: MbString ekstenzija nije otkrivena. Obratite se svom pružatelju web hosting usluge kako biste ga omogućili.

en: Measurement Unit
hr: Mjerna jedinica

en: Mega Menu Widget Area
hr: Područje widgeta za mega izbornik

en: Member of
hr: Član

en: Member of:
hr: Član:

en: Membership
hr: Članstvo

en: Membership Payment
hr: Plaćanje članstva

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
hr: Ikona stavke izbornika (npr. fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
hr: Natpis stavke izbornika (npr: "novo")

en: Message
hr: Poruka

en: Message sent from page:
hr: Poruka poslana sa stranice:

en: Mobile
hr: Mobilni

en: Mobile Menu
hr: Mobilni izbornik

en: Mobile:
hr: Mobilni:

en: Mode
hr: Način

en: Monthly Archives: %s
hr: Mjesečne arhive: %s

en: More Search Options
hr: Dodatne opcije pretraživanja

en: Mortgage Payments:
hr: Plaćanje hipoteke:

en: Move down
hr: Premjesti dolje

en: Move up
hr: Premjesti gore

en: My Invoices
hr: Moji računi

en: My Listings
hr: Moji oglasi

en: My Location
hr: Moja lokacija

en: My Profile
hr: Moj profil

en: My Properties List
hr: Moj popis nekretnina

en: Name
hr: Ime

en: Navigation Label
hr: Natpis za navigaciju

en: Need an account? Register here!
hr: Nemaš korisnički račun? Registriraj se ovdje!

en: Neighborhood
hr: Četvrt

en: New
hr: Novo

en: New Message
hr: Nova poruka

en: New Password
hr: Nova lozinka

en: Newer Comments &raquo;
hr: Noviji komentari &raquo;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Novije objave <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest Edited
hr: Najnovije uređeno

en: Newest first
hr: Prvo najnovije

en: Next
hr: Sljedeće

en: Next Step
hr: Sljedeći korak

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: Nightlife
hr: Noćni život

en: No More Listings
hr: Nema više oglasa

en: No Value
hr: Bez vrijednosti

en: No results found!
hr: Nema rezultata!

en: None
hr: Nijedan

en: Not Available
hr: Nije dostupno

en: Not Paid
hr: Nije plaćeno

en: Not enough listings to duplicate
hr: Nema dovoljno oglasa za dupliciranje

en: Number of Page Views
hr: Broj pogleda stranice

en: OR
hr: ILI

en: Old Password
hr: Stara lozinka

en: Old Password is not correct
hr: Stara lozinka nije točna

en: Oldest Edited
hr: Prvo najstarije uređeno

en: Oldest first
hr: Prvo najstarije

en: On
hr: Uklj.

en: Once Weekly
hr: Jednom tjedno

en: One Time
hr: Jednom

en: One of the password field is empty!
hr: Jedno od polja za lozinku je prazno!

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: Jedno mišljenje o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s mišljenja o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s mišljenja o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Open In Google Maps
hr: Otvori u Google kartama

en: Open link in a new window/tab
hr: Otvori link u novome prozoru/kartici

en: Open ticket
hr: Otvori ticket

en: Opening Hours
hr: Radno vrijeme

en: Opening Hours:
hr: Radno vrijeme:

en: Order By
hr: Poredaj po

en: Original: %s
hr: Izvorno: %s

en: Other Agents
hr: Ostali agenti

en: Other Features
hr: Ostale karakteristike

en: Other units in
hr: Ostale jedinice u

en: Our Agents
hr: Naši agenti

en: Our Taxes:
hr: Naši porezi:

en: Overview
hr: Pregled

en: Owner Notes
hr: Bilješke o vlasniku

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
hr: Bilješke o vlasniku/agentu (*nisu vidljive posjetiteljima)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
hr: PHP GD knjižnica NIJE instalirana na vašem web poslužitelju i zbog toga tema neće moći funkcionirati sa slikama. Obratite se svom pružatelju web hosting usluga kako bi se aktivirala ova knjižnica.

en: Package
hr: Paket

en: Package Payment
hr: Plaćanje paketa

en: Packages Available
hr: Dostupni paketi

en: Page Template
hr: Predložak stranice

en: Page Title
hr: Naslov stranice

en: Page Views Statistics
hr: Statistika prikaza stranice

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: Pages:
hr: Stranice:

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Paid & Featured
hr: Plaćeno & Istaknuto

en: Paid submission
hr: Plaćena objava

en: Parameter Label
hr: Natpis parametra

en: Parameter Value
hr: Vrijednost parametra

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Updated
hr: Lozinka je ažurirana

en: Password: %s
hr: Lozinka: %s

en: Passwords do not match
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Pay
hr: Plati oglas

en: Pay Status
hr: Status plaćanja

en: Pay Submission Fee
hr: Plati oglas

en: Pay with Credit Card
hr: Platiti kreditnom karticom

en: PayPal payment agreement
hr: PayPal ugovor o plaćanju

en: Payment Calculator
hr: Kalkulator za otplatu kredita

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

en: Payment for package
hr: Plaćanje paketa

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Payments will be procesed in %s.Prices are displayed in %s
hr: Plaćanja će biti obrađena u %s. Cijene su prikazane u %s

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
hr: Paypal Api ključevi su dodani. Plaćanja će biti obrađena.

en: Paypal Processor
hr: Paypal procesor

en: Personalize Your Website
hr: Personaliziraj svoju web stranicu

en: Pets
hr: Kućni ljubimci

en: Pharmacies
hr: Ljekarne

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone/Mobile
hr: Telefon/mobitel

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Photo
hr: Slika

en: Pinterest Url
hr: Pinterest Link

en: Place Pin with Agency Address
hr: Postavite oznaku s adresom agencije

en: Place Pin with Property Address
hr: Postavite oznaku s adresom nekretnine

en: Plan Bathrooms
hr: Plan kupaonice

en: Plan Description
hr: Opis plana

en: Plan Image
hr: Slika plana

en: Plan Price
hr: Cijena plana

en: Plan Price in
hr: Cijena plana u

en: Plan Rooms
hr: Plan soba

en: Plan Size
hr: Veličina plana

en: Plan Size(*only numbers)
hr: Veličina plana (*samo brojevi)

en: Plan Title
hr: Naziv plana

en: Please complete the form!
hr: Molimo ispunite obrazac!

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
hr: Molimo nemojte ručno mijenjati slug kad dodajte nove pojmove. Ako trebate urediti naziv pojma, kopirajte novi naziv i u polju za slug.

en: Please edit your profile page from site interface.
hr: Molimo uredite stranicu profila u web sučelju.

en: Please fill in the form correctly and try again!
hr: Molimo ispravno ispunite obrazac i pokušajte ponovo!

en: Please select the time
hr: Odaberite vrijeme

en: Please select the user type !
hr: Odaberite vrstu korisnika!

en: Please submit a title for your property
hr: Molimo pošaljite naziv vaše nekretnine

en: Please submit the
hr: Molimo pošaljite

en: Please wait while we are processing your submission!
hr: Molimo pričekajte dok obrađujemo vaš oglas!

en: Please wait while we gather data!
hr: Pričekajte dok prikupimo podatke!

en: Please, enter correct email
hr: Molimo unesite ispravan email

en: Please, enter field:
hr: Molimo upišite polje:

en: Please, enter property title
hr: Unesi naziv nekretnine

en: Plugin activated successfully.
hr: Plugin je uspješno aktiviran.

en: Post Comment
hr: Objavi komentar

en: Post navigation
hr: Navigacija objava

en: Posted by
hr: Objavio

en: Posted on
hr: Objavljeno

en: Prev
hr: Preth

en: Prev Step
hr: Preth korak

en: Previous Step
hr: Prethodni korak

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Price
hr: Cijena

en: Price -  High to Low
hr: Cijena - od visoke do niske

en: Price -  Low to High
hr: Cijena - od niske do visoke

en: Price High to Low
hr: Cijena od visoke do niske

en: Price Info
hr: Informacije o cijeni

en: Price Low to High
hr: Cijena od niske do visoke

en: Price in
hr: Cijena u

en: Price range:
hr: Raspon cijena:

en: Price selector
hr: Birač cijena

en: Price:
hr: Cijena:

en: Primary Menu
hr: Primarni izbornik

en: Primary Widget Area
hr: Primarno područje widgeta

en: Principal and Interest
hr: Glavnica i kamata

en: Print
hr: Ispis

en: Private Notes
hr: Privatne bilješke

en: Processing...
hr: Obrada...

en: Professional Services
hr: Profesionalne usluge

en: Profile updated
hr: Profil je ažuriran

en: Properties list
hr: Popis nekretnina

en: Properties list directory
hr: Popis nekretnina - direktorij

en: Properties list half
hr: Popis nekretnina - polovica

en: Properties listed in
hr: Nekretnine prikazane u

en: Property
hr: Nekretnina

en: Property Action Category
hr: Kategorija radnji za nekretninu

en: Property Address
hr: Adresa

en: Property Area
hr: Površina nekretnine

en: Property Bathrooms
hr: Kupaonice

en: Property Bathrooms:
hr: Kupaonice:

en: Property Bedrooms
hr: Spavaće sobe

en: Property Bedrooms:
hr: Spavaće sobe:

en: Property Category Submit
hr: Pošalji kategoriju nekretnine

en: Property City
hr: Grad

en: Property Country
hr: Zemlja

en: Property County
hr: Županija

en: Property County/State
hr: Županija nekretnine

en: Property Description
hr: Opis nekretnine

en: Property Details
hr: Detalji nekretnine

en: Property Google View
hr: Google View nekretnine

en: Property ID
hr: ID nekretnine

en: Property Id
hr: ID nekretnine

en: Property Keyword:
hr: Ključna riječ nekretnine:

en: Property Latitude
hr: Latituda nekretnine

en: Property List Type for Advanced Search
hr: Vrsta popisa nekretnina za napredno pretraživanje

en: Property List display(*global option)
hr: Prikaz liste nekretnina (*globalna opcija)

en: Property Longitude
hr: Longituda nekretnine

en: Property Longitudine
hr: Longituda nekretnine

en: Property Lot Size
hr: Veličina zemljišta

en: Property Map
hr: Karta nekretnine

en: Property Media
hr: Mediji nekretnine

en: Property Price
hr: Cijena nekretnine

en: Property Price Label
hr: Natpis za cijenu nekretnine

en: Property Price Label Before
hr: Natpis za cijenu nekretnine prije

en: Property Reviews
hr: Recenzije nekretnine

en: Property Rooms
hr: Sobe

en: Property Rooms:
hr: Sobe:

en: Property Size
hr: Veličina nekretnine

en: Property Status
hr: Status nekretnine

en: Property Status:
hr: Status nekretnine:

en: Property Subunits
hr: Podjedinice nekretnine

en: Property Tax
hr: Porez na nekretnine

en: Property Views
hr: Pogledi nekretnine

en: Property Zip
hr: Poštanski broj

en: Property has subunits
hr: Nekretnina ima podjedinice

en: Property is featured
hr: Nekretnina je istaknuta

en: Property page template
hr: Predložak za stranicu nekretnine

en: Property subunits list
hr: Popis podjedinica nekretnine

en: Public Services & Government
hr: Javne službe & državna uprava

en: Publish Listing with Feature
hr: Objava istaknutoga oglasa

en: Published
hr: Objavljeno

en: Published Properties
hr: Objavljene nekretnine

en: Radius:
hr: Radijus:

en: Radius:
hr: Radijus:

en: Rate us
hr: Ocijeni nas

en: Re-type Password
hr: Ponovo upiši lozinku

en: Real Estate
hr: Nekretnina

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
hr: Preporučeno ograničenje memorije trebalo bi biti najmanje 96 MB. Molimo pogledajte:

en: Recurring
hr: Ponavljajuće

en: Register
hr: Registriraj se

en: Register here!
hr: Registriraj se ovdje!

en: Related Posts
hr: Slične objave

en: Religious Organizations
hr: Vjerske organizacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove From Favorites
hr: Ukloni iz favorita

en: Remove Image
hr: Ukloni sliku

en: Renewable energy performance index
hr: Indeks učinkovitosti obnovljive energije

en: Renewable energy performance index
hr: Indeks učinkovitosti obnovljive energije

en: Reply
hr: Odgovor

en: Request By
hr: Zahtjev od

en: Request Info
hr: Zatraži informacije

en: Resend for approval
hr: Ponovno pošalji na odobrenje

en: Reset
hr: Vrati izvorno

en: Reset Password
hr: Resetiranje lozinke

en: Restaurants
hr: Restorani

en: Return to Login
hr: Povratak na Prijavu

en: Return to Required Plugins Installer
hr: Vrati se na instalaciju potrebnih plugina

en: Retype Password
hr: Ponovite lozinku

en: Review Edit Saved
hr: Uređivanje recenzije spremljeno

en: Review Sent
hr: Recenzija poslana

en: Review Title
hr: Naslov recenzije

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Roadmap
hr: Karta cesta

en: Rooms
hr: Sobe

en: Rooms (*only numbers)
hr: Sobe (*samo brojevi)

en: Rooms:
hr: Sobe:

en: SEARCH
hr: TRAŽI

en: SEARCH PROPERTIES
hr: PRETRAŽI NEKRETNINE

en: Satellite
hr: Satelit

en: Save Changes
hr: Spremi izmjene

en: Save Search
hr: Spremi pretragu

en: Save as Draft
hr: Spremi kao nacrt

en: Save this Search?
hr: Spremi ovu pretragu?

en: Saved Search  %s
hr: Spremljeno %s

en: Saved Searches
hr: Spremljena pretraživanja

en: Schedule a Tour
hr: Zakažite obilazak

en: Schedule a showing?
hr: Dogovori posjet?

en: Schedule a tour
hr: Zakažite obilazak

en: Schools
hr: Škole

en: Search
hr: Traži

en: Search Parameters:
hr: Parametri pretrage:

en: Search Properties
hr: Pretraži nekretnine

en: Search Results for :
hr: Rezultati pretrage za :

en: Search State, City or Area
hr: Pretražite županiju, grad ili područje

en: Search a listing
hr: Pronađi oglas

en: Search for an Agent
hr: Pronađi agenta

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
hr: Pretraživanje je spremljeno. Primiti ćete email obavijest kada budu objavljene nove nekretnine koja odgovaraju postavljenim kriterijima pretrage.

en: Search here...
hr: Traži ovdje...

en: Search name
hr: Traži ime

en: Second Footer Widget Area
hr: Drugo područje za widgete u podnožju

en: Second Price in
hr: Druga cijena u

en: Secondary Widget Area
hr: Sekundarno područje widgeta

en: See All Your Pages
hr: Pogledajte sve svoje stranice

en: See Available Packages and Payment Methods
hr: Pogledajte dostupne pakete i načine plaćanja

en: See all
hr: Vidi sve

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Categorie
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Categories
hr: Odaberi kategorije

en: Select Energy Class
hr: Odaberi energetski razred

en: Select Energy Class (EU regulation)
hr: Odaberi energetski razred (EU regulativa)

en: Select Images
hr: Odaberi slike

en: Select Media
hr: Odaberi medije

en: Select None
hr: Odaberite Ništa

en: Select Property Status
hr: Odaberi status nekretnine

en: Select Subunits From the list:
hr: Odaberi podjedinice s liste:

en: Select User Type
hr: Odaberi vrstu korisnika

en: Select Widget Area
hr: Odaberi područje widgeta

en: Select default country
hr: Odaberite zadanu zemlju

en: Select greenhouse gas emissions index class
hr: Odaberi klasu indeksa emisije stakleničkih plinova

en: Select grid or list style for properties list pages.
hr: Odaberi način prikazivanja stranice s popisom nekretnina - mreža ili popis.

en: Select package
hr: Odaberi paket

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
hr: Odaberite standardnu kartu ili pola karte za stranicu rezultata naprednog pretraživanja.

en: Select the measurement unit you will use on the website
hr: Odaberi mjernu jedinicu koja će se koristiti na web stranici

en: Send
hr: Pošalji

en: Send Email
hr: Pošalji email

en: Send Message
hr: Pošalji poruku

en: Send Private Message
hr: Pošalji privatnu poruku

en: Send Reply
hr: Pošalji odgovor

en: Send me the invoice
hr: Pošalji mi račun

en: Sending
hr: Šaljem

en: Sending user info, please wait...
hr: Šaljem podatke korisnika, pričekajte...

en: Sent From
hr: Poruka poslana sa

en: Sent for approval
hr: Poslano na odobrenje

en: Set as Mega Menu?
hr: Postavi kao mega izbornik?

en: Set as featured
hr: Postavi kao istaknuto

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
hr: Postavi kao istaknuto, *Istaknuti oglasi se oduzimaju od vašega paketa

en: Set currency symbol for property price.
hr: Postavi simbol valute za cijenu nekretnine.

en: Share
hr: Podijeli

en: Shopping
hr: Trgovine

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
hr: Bočni izbornik - Područje za widgete - Nakon izbornika

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
hr: Bočni izbornik - Područje widgeta - Prije izbornika

en: Sidebar for header type 3 - after menu
hr: Bočna traka za zaglavlje tipa 3 - nakon izbornika

en: Sidebar for header type 3 - before menu
hr: Bočna traka za zaglavlje tipa 3 - prije izbornika

en: Sign into your account
hr: Prijavi se

en: Similar Listings
hr: Slični oglasi

en: Site Settings
hr: Postavke web stranice

en: Size
hr: Veličina

en: Size in
hr: Veličina u

en: Size:
hr: Veličina:

en: Size:
hr: Veličina:

en: Slider Option
hr: Opcije klizača

en: Slider type
hr: Vrsta klizača

en: Social Information
hr: Društvene mreže

en: Social Media
hr: Društvene mreže

en: Something went wrong with the plugin API.
hr: Došlo je do nekog problema s API plugina.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
hr[0]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi aktivirali %s plugin. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko aktiviranja plugina.
hr[1]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi aktivirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko aktiviranja plugina.
hr[2]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi aktivirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko aktiviranja plugina.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
hr[0]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi instalirali %s plugin. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko instaliranja plugina.
hr[1]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi instalirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko instaliranja plugina.
hr[2]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi instalirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko instaliranja plugina.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
hr[0]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi ažurirali %s plugin. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko ažuriranja plugina.
hr[1]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi ažurirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko ažuriranja plugina.
hr[2]: Žao nam je, ali nemate ispravna dopuštenja da bi ažurirali %s plugina. Kontaktirajte administratora stranice za pomoć oko ažuriranja plugina.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
hr: Žao nam je ali ovaj korisnik već postoji. Pokušajte drugo korisničko ime/email adresu

en: Sorry, your nonce did not verify.
hr: Nažalost, vaš nonce nije potvrđen.

en: Sort by
hr: Poredaj po

en: Specialties & Service Areas
hr: Specijalizirana & uslužna područja

en: Splash Page
hr: Splash stranica

en: Splash Page - Bottom left area
hr: Splash stranica - Donje lijevo područje

en: Splash Page - Bottom right area
hr: Splash stranica - Donje desno područje

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
hr: Splash stranica - Dolje lijevo - Područje za widgete

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
hr: Splash stranica - Dolje desno - Područje za widgete

en: Start Now
hr: Započni sada

en: Started by
hr: Od

en: State/County
hr: Županija

en: State:
hr: Županija:

en: States
hr: Županije

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
hr: Stripe Api ključevi su dodani. Plaćanje će biti obrađeno.

en: Stripe Charge Page
hr: Stripe stranica za naplatu

en: Subject
hr: Predmet

en: Submission Fee
hr: Naknada za objavu

en: Submit Property
hr: Pošalji nekretninu

en: Submit Review
hr: Pošalji recenziju

en: Subunits
hr: Podjedinice

en: Supermarkets
hr: Supermarketi

en: Taxes
hr: Porezi

en: Telegram Url
hr: URL telegrama

en: Term(*in years)
hr: Period (*u godinama)

en: Terms and Conditions
hr: Odredbe & Uvjeti

en: Terrain
hr: Teren

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
hr: Hvala! Provjerite svoju e-poštu za upute za plaćanje.

en: The City field is empty !
hr: Polje za grad je prazno!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
hr: API Java API za Google karte ZAHTIJEVA API ključ da radi ispravno. Nabavite API Console ključ i postavite ga u Opcijama teme. Možete ga dobiti sa

en: The browser couldn't detect your position!
hr: Preglednik nije mogao otkriti tvoju lokaciju!

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
hr: Datum i vrijeme već su rezervirani. Molimo odaberite drugi termin.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hr: Opis će biti prikazan u izborniku ako to sadašnja tema podržava.

en: The email doesn't look right !
hr: Email adresa nije ispravna!

en: The email was not saved because it is used by another user.
hr: Email nije spremljen jer ga koristi drugi korisnik.

en: The email's domain doesn't look right.
hr: Email domena nije ispravna.

en: The first footer widget area
hr: Prvo područje za widgete u podnožju

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
hr[0]: Ovaj plugin mora biti nadograđen u najnoviju verziju kako bi omogućio maksimalnu kompatibilnost s ovom temom: %1$s.
hr[1]: Ovi plugini moraju biti nadograđeni u najnoviju verziju kako bi omogućili maksimalnu kompatibilnost s ovom temom: %1$s.
hr[2]: Ovi plugini moraju biti nadograđeni u najnoviju verziju kako bi omogućili maksimalnu kompatibilnost s ovom temom: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
hr[0]: Sljedeći preporučeni plugin trenutno je neaktivan: %1$s.
hr[1]: Sljedeći preporučeni plugini trenutno su neaktivni: %1$s.
hr[2]: Sljedeći preporučeni plugini trenutno su neaktivni: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
hr[0]: Sljedeći obvezni plugin trenutno nije aktivan: %1$s.
hr[1]: Sljedeći obvezni plugini trenutno nisu aktivni: %1$s.
hr[2]: Sljedeći obvezni plugini trenutno nisu aktivni: %1$s.

en: The fourth footer widget area
hr: Četvrto područje za widgete u podnožju

en: The invoice number is:
hr: Broj računa je:

en: The new password is blank
hr: Nova lozinka je prazna

en: The primary widget area
hr: Primarno područje za widgete

en: The second footer widget area
hr: Drugo područje za widgete u podnožju

en: The secondary widget area
hr: Sekundarno područje za widgete

en: The state field is empty !
hr: Polje za županiju je prazno!

en: The third footer widget area
hr: Treće područje za widgete u podnožju

en: The top bar left widget area
hr: Gornja traka - Lijevo - Područje za widgete

en: The top bar right widget area
hr: Gornja traka - Desno - Područje za widgete

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
hr: Na ovoj stranici trenutno ne postoje informacije o agentima. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: There are no posts published!
hr: Nema objavljenih objava!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
hr: Na ovoj stranici trenutno ne postoje objavljene nekretnine. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: There are no results found for this property address.
hr: Nema rezultata za ovu adresu nekretnine.

en: These are the details:
hr: Ovo su detalji:

en: These fields are mandatory: Title
hr: Sljedeća polja su obvezna: Naslov

en: Third Footer Widget Area
hr: Treće područje za widgete u podnožju

en: This applies for the calendar field type available for properties.
hr: Ovo se primjenjuje na kalendar kao vrstu polja dostupnog za nekretnine.

en: This is a paid submission.
hr: Ovo je plaćena objava.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
hr: Ovo je plaćena objava. Nekretnina će biti objavljena nakon što uplata bude primljena.

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
hr: Ova stranica neće raditi bez WpResidence Core plugina, molimo aktivirajte ga iz izbornika plugina!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hr: Ova objava je zaštićena lozinkom. Upišite lozinku za pregled svih komentara.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
hr[0]: Ova tema preporuča sljedeći plugin: %1$s.
hr[1]: Ova tema preporuča sljedeće plugine: %1$s.
hr[2]: Ova tema preporuča sljedeće plugine: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
hr[0]: Ova tema zahtijeva sljedeći plugin: %1$s.
hr[1]: Ova tema zahtijeva sljedeće plugine: %1$s.
hr[2]: Ova tema zahtijeva sljedeće plugine: %1$s.

en: TikTok Url
hr: TikTok URL

en: Time
hr: Vrijeme

en: Title
hr: Naziv

en: Title Attribute
hr: Atribut naziva

en: Title/Position
hr: Titula/Položaj

en: To be paid
hr: Treba biti plaćeno

en: Top Bar Left Widget Area
hr: Gornja traka - Lijevo - Područje za widgete

en: Top Bar Right Widget Area
hr: Gornja traka - Desno - Područje za widgete

en: Total Agents
hr: Ukupno agenata

en: Total Invoices:
hr: Ukupno faktura:

en: Total Properties
hr: Ukupno nekretnina

en: Total number of views:
hr: Ukupan broj pregleda:

en: Total views for your listings
hr: Ukupan broj pregleda tvojih nekretnina

en: Transport
hr: Prijevoz

en: Transportation
hr: Prijevoz

en: Type Bathrooms No.
hr: Upiši broj kupaonica

en: Type Bedrooms No.
hr: Upiši broj spavaćih soba

en: Type Keyword
hr: Upiši ključnu riječ

en: Type Max. Price
hr: Upiši maks. cijenu

en: Type Min. Price
hr: Upiši min. cijenu

en: Type address, state, city or area
hr: Upiši adresu, županiju, grad ili područje

en: Type your message...
hr: Upiši svoju poruku...

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Types
hr: Vrste

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
hr: Prijava nije moguća. Molimo provjerite korisničko ime/lozinku i pokušajte ponovo

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Update Review
hr: Ažuriraj recenziju

en: Update profile
hr: Ažuriraj profil

en: Update the theme & plugins
hr: Ažuriraj temu & plugine

en: Updated On:
hr: Datum ažuriranja:

en: Upgrade to Featured
hr: Nadogradi na istaknuto

en: Upgrade to Featured Listing
hr: Nadogradi na istaknuti oglas

en: Upgrade to featured
hr: Nadogradi na istaknuto

en: Upgrade to featured listing on
hr: Nadogradi na istaknuti oglas na

en: Upload  profile image.
hr: Učitaj profilnu sliku

en: Upload Background Image |
hr: Učitaj sliku za pozadin |

en: Upload Image
hr: Učitaj sliku

en: Upload New Logo
hr: Učitaj novi logo

en: Upload Plan Image
hr: Učitaj sliku tlocrta

en: Upload your profile photo.
hr: Učitaj svoju profilnu sliku.

en: Use Floor Plans
hr: Koristi tlocrte

en: Use the form below to contact us!
hr: Koristite obrazac ispod kako bi nas kontaktirali!

en: User
hr: Korisnik

en: User Dashboard
hr: Nadzorna ploča korisnika

en: User Dashboard  Saved Searches
hr: Nadzorna ploča korisnika - Spremljene pretrage

en: User Dashboard - The top bar left widget area
hr: Nadzorna ploča korisnika - Gornja traka lijevo - Područje za widgete

en: User Dashboard - The top bar right widget area
hr: Nadzorna ploča korisnika - Gornja traka desno - Područje za widgete

en: User Dashboard Add agent
hr: Nadzorna ploča korisnika - Dodaj agenta

en: User Dashboard Agent List
hr: Nadzorna ploča korisnika - Popis agenata

en: User Dashboard Favorite
hr: Nadzorna ploča korisnika - Favoriti

en: User Dashboard Inbox
hr: Nadzorna ploča korisnika - Poruke

en: User Dashboard Invoices
hr: Nadzorna ploča korisnika - Računi

en: User Dashboard Main
hr: Glavni dashboard korisnika - Glavno

en: User Dashboard Profile Page
hr: Nadzorna ploča korisnika - Stranica profila

en: User Dashboard Search Results
hr: Nadzorna ploča korisnika - Rezultati pretraživanja

en: User Dashboard Stats
hr: Nadzorna ploča korisnika - Statistika

en: User Dashboard Submit
hr: Nadzorna ploča korisnika - Pošalji oglas

en: User Details
hr: Detalji o korisniku

en: User Param 1
hr: Korisnički param 1

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username already exists.  Please choose a new one.
hr: Korisničko ime već postoji. Molimo odaberite novo.

en: Username and/or Email field is empty!
hr: Polje za korisničko ime i/ili email je prazno!

en: Username and/or Password field is empty!
hr: Polje za korisničko ime i/ili lozinku je prazno!

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Username: %s
hr: Korisničko ime: %s

en: Valid file formats
hr: Valjani formati datoteka

en: Video
hr: Videozapis

en: Video Chat
hr: Video chat

en: Video Option
hr: Opcije videozapisa

en: Video Type
hr: Vrsta videozapisa

en: Video from
hr: Videozapis sa

en: View
hr: Prikaz

en: View public profile
hr: Pogledaj javni profil

en: View results
hr: Pregled rezultata

en: View/Edit Contact
hr: Prikaži/uredi kontakt

en: View/Edit Lead
hr: Prikaži/uredi potencijalnog klijenta

en: Views
hr: Pregledi

en: Views Stats
hr: Statistika pregleda

en: Vimeo Url
hr: Vimeo URL

en: Virtual Tour
hr: Virtualni obilazak

en: Virtual Tour:
hr: Virtualni obilazak:

en: WP Residence is a premium & responsive WordPress theme designed for Real Estate companies and independent agents.
hr: WP Residence vrhunska je i responzivna WordPress tema dizajnirana za tvrtke za nekretnine i neovisne agente.

en: Waiting for approval
hr: Čeka na odobrenje

en: Want to find out more?
hr: Želiš saznati više?

en: Warning !
hr: Upozorenje!

en: We Speak:
hr: Jezici:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
hr: Žao nam je, ali u ovom trenutku nemamo procjenu za ovu nekretninu!

en: We didn't find any results
hr: Nismo pronašli nikakve rezultate

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hr: Nismo pronašli nikakve rezultate. Pokušajte ponovo s drugima parametrima pretraživanja.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hr: Nismo pronašli nikakve rezultate. Pokušajte ponovo s drugima parametrima pretraživanja.

en: We don't have any agents yet!
hr: Trenutno nemamo nijednog agenta!

en: We found
hr: Pronašli smo

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
hr: Upravo smo vam poslali novu lozinku. Provjerite vaš email!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
hr: Upravo smo vam poslali email poruku s uputama za resetiranje lozinke.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
hr: Primili smo vaš zahtjev za plaćanje putem bankovnog transfera na %s! Molimo slijedite dolje navedene upute kako biste započeli objavu nekretnina što je prije moguće.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
hr: Preporučamo da prvo napravite uvoz demo sadržaja, a zatim dovršite postavljanje stranice. Dodavanje demo sadržaja NAKON dovršetka postavljanja stranice mijenja vaše postavke u demo opcije.

en: We're sorry. Your page could not be found, But you can check our latest listings & articles
hr: Žao nam je ali stranica ne postoji. Možete pogledati naše najnovije nekretnine i objave.

en: Website
hr: Web stranica

en: Website Url (without http)
hr: URL web stranice (bez http)

en: Website:
hr: Web stranica:

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome back,
hr: Dobrodošli natrag,

en: What kind of listings do you handle?
hr: S kojom vrstom nekretnina radite?

en: What's Nearby
hr: Što je u blizini

en: Wire Transfer
hr: Bankovni prijenos

en: WordPress Memory Limit is set to
hr: Ograničenje WordPress memorije postavljeno je na

en: Write Message  %s
hr: Napiši poruku %s

en: Write a Review
hr: Napiši recenziju

en: Wrong captcha
hr: Pogrešan captcha

en: Wrong username or password!
hr: Pogrešno korisničko ime ili lozinka!

en: X - Twitter Url
hr: X - Twitter URL

en: Year Built:
hr: Godina izgradnje:

en: Yearly Archives: %s
hr: Godišnje arhive: %s

en: Yearly Tax Rate
hr: Godišnja porezna stopa

en: You are already logged in! redirecting...
hr: Već ste prijavljeni! Preusmjeravanje ...

en: You are not allowed to delete this !
hr: Nije vam dopušteno brisati ovo!

en: You are not allowed to edit this!!!
hr: Nije vam dopušteno uređivati ovo!!!

en: You can now login with your new password at:
hr: Sada se možete prijaviti s vašom novom lozinkom na:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
hr: Na privatne poruke možete odgovarati sa stranice "Poruke" u svom korisničkom računu.

en: You cannot upload more than
hr: Ne možete poslati više od

en: You did not add your Paypal Details. No Paypal payment will be processed
hr: Niste dodali vaše PayPal podatke. PayPal plaćanje neće se izvršiti.

en: You did not add your Stripe Details. No Stripe payment will be processed
hr: Niste dodali Stripe podatke. Stripe plaćanje neće se izvršiti.

en: You don't have any Leads!
hr: Trenutno nemate nikakvih potencijalnih klijenata!

en: You don't have any agents added!
hr: Trenutno niste dodali nijednog agenta!

en: You don't have any favorite properties yet!
hr: Trenutno nemate nekretnina favorita!

en: You don't have any listings or enough data!
hr: Trenutno nemate nikakvih oglasa ili dovoljno podataka!

en: You don't have any properties yet!
hr: Još nemate nijednu nekretninu!

en: You don't have any properties!
hr: Nemate nijednu nekretninu!

en: You don't have any saved searches yet!
hr: Još nemate nijednu spremljenu pretragu!

en: You have
hr: Imate

en: You have %d listings published:
hr: Imate %d objavljenih unosa:

en: You have %d pages published.
hr: Imate %d objavljenih stranica.

en: You have received a new contact message from
hr: Primili ste novu poruku za kontakt od

en: You have received a request for a property tour on
hr: Primili ste zahtjev za obilazak nekretnine na

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
hr: Iskoristili ste sve "Istaknute" oglase u svom paketu.

en: You must agree with GDPR terms
hr: Morate se složiti s GDPR uvjetima

en: You need to
hr: Trebate

en: You need to agree with terms and conditions !
hr: Trebate se složiti s uvjetima i odredbama!

en: You need to upload at last one image
hr: Trebate poslati barem jednu sliku

en: Your Address
hr: Vaša adresa

en: Your City
hr: Vaš grad

en: Your Contacts
hr: Vaši kontakti

en: Your Current Colors
hr: Vaše trenutne boje

en: Your Current Logo
hr: Vaš trenutni logotip

en: Your Email
hr: Vaša email adresa

en: Your Leads/Deals
hr: Vaši potencijalni klijenti/dogovori

en: Your Message
hr: Vaša poruka

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your PHP version is
hr: Vaša PHP verzija je

en: Your Payment system is in LIVE mode.
hr: Vaš sustav plaćanja je u načinu rada UŽIVO.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
hr: Vaš sustav plaćanja je u SANDBOX načinu rada.

en: Your Phone
hr: Vaš telefon

en: Your Rating & Review
hr: Vaša Ocjena & Recenzija

en: Your Review
hr: Vaša recenzija

en: Your State Code (ex CA)
hr: Vaš kod županije (npr CA)

en: Your account is disabled.
hr: Vaš račun je isključen.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
hr: Vaš račun čeka na odobrenje. Molimo pričekajte na odobrenje administratora.

en: Your account was created and you can login now!
hr: Vaš račun je kreiran, možete se prijaviti na stranicu!

en: Your address field is empty!
hr: Polje za adresu je prazno!

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka na moderaciju.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
hr: Vaš trenutni paket ne dopušta objavljivanje dodatnih nekretnina! Morate nadograditi svoje članstvo.

en: Your email address will not be published.
hr: Vaš email adresa neće biti objavljena.

en: Your information
hr: Vaše informacije

en: Your most Popular Listings
hr: Vaši najpopularniji oglasi

en: Your most visited Listings
hr: Vaši najposjećeniji oglasi

en: Your new password for the account at:
hr: Vaša nova lozinka za korisnički račun na:

en: Your search results
hr: Vaši rezultati pretraživanja

en: Youtube Url
hr: YouTube url

en: Zillow Estimate
hr: Zillow procjena

en: Zip
hr: Poštanski broj

en: Zip
hr: Poštanski broj

en: about 1 hour ago
hr: prije sat vremena

en: about 1 minute ago
hr: prije 1 minute

en: acres
hr: hektara

en: add to favorites
hr: Dodaj u favorite

en: addded
hr: dodano

en: added manually
hr: dodano ručno

en: address
hr: adresa

en: all
hr: svi

en: and
hr: i

en: area
hr: područje

en: areas
hr: područja

en: bathrooms
hr: kupaonice

en: baths:
hr: kupaonice:

en: bedrooms
hr: spavaće sobe

en: beds&baths
hr: kreveti&kape

en: between
hr: između

en: between
hr: između

en: bigger than
hr: veći od

en: bigger than
hr: veći od

en: cancel stripe subscription
hr: otkaži Stripe pretplatu

en: categories
hr: kategorije

en: category
hr: kategorija

en: cities
hr: gradovi

en: city
hr: grad

en: click to enable zoom
hr: kliknite da biste omogućili zumiranje

en: close map
hr: zatvori kartu

en: company logo
hr: logotip tvrtke

en: compare
hr: usporedi

en: country
hr: zemlja

en: county
hr: županija

en: days
hr: dana

en: delete message
hr: izbriši poruku

en: delete search
hr: izbriši pretragu

en: deleting...
hr: brisanje ...

en: details
hr: detalji

en: discover more
hr: otkrij više

en: favorite
hr: favorit

en: featured icon
hr: ikona za istaknuto

en: feet
hr: stope

en: field
hr: polje

en: from date
hr: od datuma

en: ft
hr: m

en: full info
hr: sve informacije

en: geolocation
hr: geolokacija

en: grid
hr: mreža

en: half map
hr: pola karte

en: hectares
hr: hektara

en: help article
hr: članak za pomoć

en: here
hr: ovdje

en: icon
hr: ikona

en: image
hr: slika

en: images
hr: slike

en: in
hr: u

en: in order to post a review
hr: da biste objavili recenziju

en: is not editable
hr: uređivanje nije moguće

en: items selected
hr: odabranih stavki

en: keyword
hr: ključna riječ

en: list
hr: popis

en: listing
hr: oglas

en: listings
hr: oglasi

en: listings
hr: oglasi

en: loading results...
hr: učitavanje rezultata ...

en: loading...
hr: učitavam...

en: location
hr: lokacija

en: login
hr: prijava

en: lot size
hr: veličina zemljišta

en: m radius
hr: m radijus

en: make payment recurring
hr: postavi ponavljajuće plaćanje

en: manage floorplans
hr: uredi tlocrte

en: map
hr: karta

en: membership payment on
hr: plaćanje članarine na

en: meters
hr: metara

en: miles
hr: milja

en: months
hr: mjeseci

en: new message
hr: nova poruka

en: no listings available
hr: nema dostupnih oglasa

en: no status
hr: nema statusa

en: of
hr: od

en: on
hr: na

en: open map
hr: otvori kartu

en: or
hr: ili

en: over a year ago
hr: prije više od godinu dana

en: page should be accesible only via the compare button
hr: stranica bi trebala biti dostupna samo putem gumba za usporedbu

en: payment failed
hr: Plaćanje nije uspjelo

en: pending approval
hr: čeka se odobrenje

en: per month
hr: mjesečno

en: photos
hr: slike

en: posting
hr: objavljivanje

en: price
hr: cijena

en: price range from
hr: raspon cijena od

en: price range from:
hr: raspon cijena od:

en: price v2
hr: cijena v2

en: price v3
hr: cijena v3

en: price:
hr: cijena:

en: print page
hr: Ispis stranice

en: processing...
hr: Obrada...

en: property Size
hr: veličina nekretnine

en: property address
hr: adresa nekretnine

en: property bathrooms
hr: kupaonice

en: property bedrooms
hr: Spavaće sobe

en: property country
hr: zemlja

en: property county
hr: županija

en: property lot size
hr: veličina zemljišta

en: property price
hr: cijena nekretnine

en: property rooms
hr: sobe

en: property size
hr: veličina nekretnine

en: property state
hr: Status nekretnine

en: property status
hr: status nekretnine

en: property zip
hr: poštanski broj

en: published on
hr: objavljeno na

en: radius for geolocation
hr: radijus za geolokaciju

en: remove from favorites
hr: ukloni iz favorita

en: removed
hr: uklonjeno

en: reply to message
hr: odgovor na poruku

en: results
hr: rezultati

en: results.
hr: rezultati.

en: right now
hr: sada

en: rooms
hr: sobe

en: rooms:
hr: sobe:

en: saving..
hr: spremanje ..

en: saving...
hr: spremanje ...

en: sending message..
hr: šaljem poruku ...

en: share
hr: podijeli

en: share this page
hr: podijeli ovu stranicu

en: size
hr: veličina

en: size:
hr: veličina:

en: smaller than
hr: manje od

en: square
hr: kvadrat

en: subscription will be cancelled at the end of current period
hr: pretplata će biti otkazana na kraju tekućeg razdoblja

en: terms & conditions
hr: odredbe & uvjeti

en: there are no results
hr: nema rezultata

en: this property is estimated at
hr: ova nekretnina je procijenjena na

en: to
hr: do

en: to date
hr: do danas

en: to save search and you will receive an email notification when new properties matching your search will be published.
hr: za spremanje pretraživanja, primit ćete email obavijest kad budu objavljene nove nekretnine koje odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja.

en: types
hr: vrste

en: unread messages
hr: nepročitane poruke

en: user document
hr: dokument korisnika

en: user id:
hr: ID korisnika:

en: user image
hr: slika korisnika

en: video image
hr: slika videozapisa

en: we found
hr: pronašli smo

en: weeks
hr: tjedana

en: wpestate location
hr: wpestate lokacija

en: yards
hr: jardi

en: year
hr: godina

en: years
hr: godina

en: yesterday
hr: jučer

en: you don't have the right to delete this
hr: nemaš pravo brisati ovo

en: zip
hr: poštanski broj
